Az első időpont – Június 30 kedd 10:00 óra
majd az ezt követő minden kedd és csütörtök öt héten keresztül.
A kurzus azoknak ajánlott, akik már tudnak valamennyire spanyolul (A1-A2 szint), de bizonytalanok a subjuntivo használatában vagy nem ismerik azt.
A két óra között rövid házi feladat és felkészülési téma segíti a gyakorlást.
A résztvevők ne csak megértsék a szabályokat, hanem magabiztosabban használják a jelen idejű subjuntivót beszéd közben is.
No hay productos en el carrito.